Plan postępowań o udzielenie zamówień w 2018 r. przez ZIM
Pobierz
 

Aktualności

Ilość wyświetleń na stronie:
Budowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z kompleksem rekreacyjno-sportowym w rejonie ulic Róży Wiatrów i Wietrznej
09-05-2011

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi budowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z kompleksem rekreacyjno-sportowym w rejonie ulic Róży Wiatrów i Wietrznej.

więcej...

Modernizacja budynku Gimnazjum Nr 15 przy ul. Jedności Narodowej 117
09-02-2011

Więcej informacji o modernizacji budynku Gimnazjum nr 15 znajdziecie Państwo tutaj...

Kreacja Nadodrzańskiego Centrum Wsparcia - kluczowego elementu infrastruktury służącej społeczności lokalnej i podopiecznym MOPS - rewitalizacja budynków przy ul. Rydygiera we Wrocławiu
08-02-2011


Więcej informacji o projekcie pn.: "Kreacja Nadodrzańskiego Centrum Wsparcia - kluczowego elementu infrastruktury służącej społeczności lokalnej i podopiecznym MOPS - rewitalizacja budynków przy ul. Rydygiera we Wrocławiu tutaj.
Informacje o inwestycji
07-02-2011


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej - "Modernizacja zespołu budynków Liceum Ogólnokształcącego nr 1 przy ul. Poniatowskiego 9 we Wrocławiu – Etap II".więcej
Dofinansowanie z Unii Europejskiej
06-10-2010
Informujemy, o podpisaniu umowy o dofinansowanie dla Projektu pn.: "Wykorzystanie nowoczesnych technologii i odnawialnych źródeł energii dla potrzeb edukacyjnych - budowa Szkoły Podstawowej na osiedlu Maślice we Wrocławiu".
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013

więcej...
Zdjęcia - modernizacja ścieżek spacerowo-konnych na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice
14-09-2010
Nagrody dla Zarządu Inwestycji Miejskich
06-07-2010
Z przyjemnościa informujemy, że w XX edycji konkursu organizowanego przez Prezydenta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia pn "Piękny Wrocław" Zarząd Inwestycji Miejskich otrzymał dwie nagrody w kategorii: "budynek użyteczności publicznej"
Szczegóły
Podpisano umowy o dofinansowanie
22-06-2010

W maju zostały podpisane umowy o dofinansowanie dla czterech projeków realizowanych przez
Zarząd Inwestycji Miejskich:
.

"Kreacja Nadodrzańskiego Centrum Wsparcia - kluczowego elementu infrastruktury służącej społeczności lokalnej i podopiecznym MOPS - rewitalizacja budynków przy ul. Rydygiera
we Wrocławiu"
.
"Utworzenie Lokalnego Centrum Rozwoju Zawodowego"
.

"Modernizacja zespołu budynków Liceum Ogólnokształcącego nr 1 przy ul. Poniatowskiego 9
we Wrocławiu - Etap II"
.
"Modernizacja budynku Gimnazjum nr 15 przy
 ul. Jedności Narodowej 117 we Wrocławiu wraz
z zagospodarowaniem terenów na cele
rekreacyjno-sportowe - EtapII"
.Projekty są współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Nowa inwestycja
30-03-2010


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej - Rozwój turystyki aktywnej i rekreacji poprzez rozbudowę i modernizację ścieżek spacerowo-konnych na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice".

więcej...
Dofinansowanie projektu pn. "Rozwój turystyki i rekreacji poprzez budowę i modernizację ścieżek spacerowo-konnych na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice"
19-03-2010Zadanie inwestycyjne
pn.: "Rozwój turystyki aktywnej i rekreacji poprzez rozbudowę i modernizację ścieżek spacerowo-konnych na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice"
realizowane przez Zarząd Inwestycji Miejskich jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Już wkrótce więcej o inwestycji.


Nowa inwestycja
01-03-2010
Rozpoczynamy budowę drogi wraz z odwodnieniem oraz przebudowę przyłączy wodociągowych w ulicach Zygmunta Berlinga, Wilczkowskiej i Pedagogicznej we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji.

więcej tutaj...
NOWE ZDJĘCIA
01-03-2010
W dziele Inwestycje w realizacji - Nadbudowa i przebudowa budynku mieszkalnego z lokalami usługowymi przy ul. B. Krzywoustego 307 dodaliśmy nowe zdjęcia.


Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć.
Rozbudowa układu drogowego wraz z infrastrukturą w ul. Duńskiej - etap II
26-02-2010Zapraszamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z II etapu rozbudowy układu drogowego  - ul. Duńska. Obecnie prowadzone są roboty związane z budową kanalizacji deszczowej. Wiecej o inwestycji tutaj.
NOWE ZDJĘCIA
24-02-2010
Dodaliśmy nowe zdjęcia  z przebudowy budynku Szkoły Podstawowej nr 24 przy ul. Częstochowskiej dla potrzeb utworzenia Zespołu Szkolno - Przedszkolnego.


Kliknij na zdjęcie aby obejrzeć szczegóły.

Budowa przedszkola 6-oddziałowego przy ul. Prochowickiej we Wrocławiu
24-02-2010


Na stronie inwestycji dodano nowe zdjęcia. Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć z  budowy przedszkola przy ul. Prochowickiej.
Schronisko dla bezdomnych zwierząt
23-02-2010
Zapraszamy do działu Inwestycje w realizacji - Budowa Miejskiego Centrum Profilaktyki Weterynaryjno – Zootechnicznej – schronisko dla bezdomnych zwierząt, gdzie dodaliśmy nowe zdjęcia.


galeria...
NOWE ZDJĘCIA
23-02-2010
Dodano nowe zdjęcia z prac związanych z budową drogi w ulicy Lipskiej wraz z infrastrukturą na odcinku od ul. Osobowickiej do ul. Ślazowej we Wrocławiu.


Zapraszamy do galerii zdjęć.
NOWE ZDJĘCIA
23-02-2010
Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć z budowy bloku sportowo-rekreacyjnego przy ul. P. Skargi 29-31 (Przebudowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 i Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Plastycznych).


Wiecej o inwestycji...
NOWE ZDJĘCIA
22-02-2010Zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć z przebudowy kamienicy przy ul. Przejście Garncarskie  na siedzibę Teatru Piosenki i Biura Literackiego.

Więcej o inwestycji oraz galeria zdjęć tutaj.
Budowa przedszkola przy ul. Wałbrzyskiej we Wrocławiu
11-02-2010
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nowych zdjęć z budowy przedszkola.


Galeria zdjęć.
Strona: < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 >